Kačka Herodesová

kacka web

– lektorka týmu Mini tance

– lektorka týmu Mix dance děti

-lektorka týmu Mix dance junioři

– tanečnice závodní skupiny A.dance Company HVK


O MNĚ

*21. 3. 1998

Lásku k tanci jsem začala projevovat již jako malá. Už ve třech letech jsem poprvé zavítala na hodiny tance. Od té doby se stal tanec mou velkou vášní. V roce 2007 jsem začala soutěžně tančit za tehdejší taneční skupinu TS Amfora, poté Imperium D.C. a následně A.dance Company. Společně jsme s naší taneční skupinou vybojovali několik titulů, mezi které patří například sedminásobný titul mistrů Prahy i mistrů Čech v kategorii disco dance, disco show nebo street show.

Posledních pár let jsem se začala věnovat spíše streetovým stylům (hip hop, street dance atd). Kromě toho, že jsem tanečnicí A.dance Company v hlavní věkové kategorii, také trénuji začátečníky v kategorii děti, mini a junioři.

Stojím si za tím názorem, že nikdy není pozdě naučit se něco nového, ať už se jedná o taneční historii či nové taneční styly, proto také, pokud čas dovolí, ráda navštěvuji taneční workshopy, kde mě nejvíce zaujaly lekce dance hallu. Tyto nové zkušenosti bych ráda předávala dětem, které se rozhodly vybrat tanec, ať už jako koníček na vyplnění volného času, či zálibu, ve které se chtějí propracovávat dál a dál.

Tanec není jen o tvrdé dřině, člověk tím dokáže vyjádřit i to, na co slova nestačí. A hlavně může vytvořit krásné vzpomínky a získat spoustu nových přátel. I takové, kteří zůstanou celý život. A proč si vybrat právě tanec? Protože člověk dokáže říct cokoliv, pokud ví, jak to zatančit.